MASTERMAS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością od roku 1997 zajmuje się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej. Wiodącymi produktami wytwarzanymi w naszej fabryce są gotowe, w postaci polimerowej pasty, gładzie szpachlowe do różnych zastosowań w budownictwie, emulsje gruntujące na różne podłoża oraz plastyfikatory do betonów i zapraw.

GWARANCJA JAKOŚCI

Co roku inwestujemy, dużą cześć naszych zysków, w nasze własne Laboratorium Badawcze. Jest ono certyfikowane przez Instytut Mineralnych Materiałów Budowlanych w Krakowie.

SZEROKA OFERTA

Co roku staramy się oddać w Państwa ręce nowe doskonałej jakości produkty przeznaczone do użycia w zakresie szpachlowania o bardzo zróżnicowanym spectrum zastosowania.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Determinacja i ciężka praca pozwoliły nam stworzyć i wypromować bardzo wysokiej jakości produkty takie jak gotowa do użycia, bezgipsowa gładź szpachlowa MASter MAS.

Szczycimy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów: wykonawców, architektów, inwestorów, hurtowni oraz marketów budowlanych.

Dotychczasowe osiągnięcia stanowią dla nas nieustanną motywację do dalszego rozwoju.

- MASTERMAS Sp. z o.o.

master-top-finish_big

MASter Top Finish

Masa szpachlowa hybrydowa polimerowo-żelowa

Innowacyjna, nowa polimerowo – żelowa, gotowa do użytku masa szpachlowa posiadająca wiele cech użytkowych i aplikacyjnych, o tej pory niedostępnych zarówno na rynku polskim jak i europejskim.

Zobacz nasze produkty także na Facebooku. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę profilową.

Targi PSB, Kielce, 5-6 marca 2019 r.

Pobierz naszą ofertę ogólną lub zapytaj o ofertę indywidualną + 48 12 264 74 30

Kontakt

biuro@mastermas.pl

ul. Józefa Piłsudskiego 55, 32-050 Skawina

+ 48 12 264 74 30
+ 48 12 256 06 30

Print Friendly, PDF & Email