Zobacz naszą ofertę Zobacz naszą ofertę MASter Mas Eco Line Zobacz naszą ofertę Eksperci od gładzi zobacz naszą ofertę zobacz naszą ofertę MASTER MAS GŁADŹ zobacz naszą ofertę zobacz naszą ofertę

MASter Chemia Budowlana Sp. z o.o. od roku 1997 zajmuje się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej. Wiodącymi produktami wytwarzanymi w naszej fabryce są gotowe, w postaci polimerowej pasty, gładzie szpachlowe do różnych zastosowań w budownictwie, emulsje gruntujące na różne podłoża oraz plastyfikatory do betonów i zapraw.

GWARANCJA JAKOŚCI

Co roku inwestujemy, dużą cześć naszych zysków, w nasze własne Laboratorium Badawcze. Jest ono certyfikowane przez Instytut Mineralnych Materiałów Budowlanych w Krakowie.

SZEROKA OFERTA

Co roku staramy się oddać w Państwa ręce nowe doskonałej jakości produkty przeznaczone do użycia w zakresie szpachlowania o bardzo zróżnicowanym spectrum zastosowania.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Determinacja i ciężka praca pozwoliły nam stworzyć i wypromować bardzo wysokiej jakości produkty takie jak gotowa do użycia, bezgipsowa gładź szpachlowa MASter MAS.

Szczycimy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów: wykonawców, architektów, inwestorów, hurtowni oraz marketów budowlanych.

Dotychczasowe osiągnięcia stanowią dla nas nieustanną motywację do dalszego rozwoju.

- MASter Chemia Budowlana Sp. z o.o.

master-top-finish_big

MASter Top Finish

Masa szpachlowa hybrydowa polimerowo-żelowa

Innowacyjna, nowa polimerowo – żelowa, gotowa do użytku masa szpachlowa posiadająca wiele cech użytkowych i aplikacyjnych, o tej pory niedostępnych zarówno na rynku polskim jak i europejskim.

Zobacz nasze produkty także na Facebooku. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę profilową.

Targi PSB, Kielce, 5-6 marca 2019 r.

Pobierz naszą ofertę ogólną lub zapytaj o ofertę indywidualną + 48 12 264 74 30

Kontakt

biuro@mastermas.pl

ul. Józefa Piłsudskiego 55, 32-050 Skawina

+ 48 12 264 74 30
+ 48 12 256 06 30

Print Friendly, PDF & Email