Szczycimy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów: wykonawców, architektów, inwestorów, hurtowni oraz marketów budowlanych.

Dotychczasowe osiągnięcia stanowią dla nas nieustanną motywację do dalszego rozwoju.

MASTERMAS Sp. z o.o. od roku 1997 zajmuje się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej. Wiodącymi produktami wytwarzanymi w naszej fabryce są gotowe, w postaci polimerowej pasty, gładzie szpachlowe do różnych zastosowań w budownictwie, emulsje gruntujące na różne podłoża oraz plastyfikatory do betonów i zapraw.

Determinacja i ciężka praca pozwoliły nam stworzyć i wypromować bardzo wysokiej jakości produkty takie jak gotowa do użycia w postaci idealnie białej pasty, bezgipsowa gładź szpachlowa MASter MAS. Produkt ten jak również inne pod marką obcą, produkowane dla klientów krajowych i zagranicznych znalazły bardzo wielu zadowolonych Klientów i z powodzeniem Dystrybuowane są przez ponad 1500 punktów handlowych i dystrybucyjnych na terenie całego Kraju, jak również poza jego granicami.

GŁADZIE SZPACHLOWE

GRUNTY

DYSTRYBUCJA

OBIEKTY REFERENCYJNE

Nasze produkty obecne są w wielu inwestycjach. Ich obecność, to dowód zaufania naszych Klientów do naszej Firmy i potwierdzenie najwyższej jakości naszych produktów.