Osiągnięcia

MASter - Eksperci od gładzi

Jak wszyscy wiemy, nowe technologie stały się nieodzownym elementem naszego życia. Dotykają nas niemalże z każdej strony i przejawiają się w życiu codziennym na coraz to więcej sposobów. Obecne czasy to moment ogromnego wyścigu firm w pozyskiwaniu konsumenta. Wszyscy szukają nowych narzędzi marketingowych, angażują nowe formy reklamy, aby ugruntować pozycję firmy i wyróżnić się na tle konkurencji.

Ogólnopolskim programie Lider Nowych Technologii® 2013 ma na celu wyróżnienie firm podążających za trendami na rynku budowlanym, promujących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i funkcjonalne. Nagroda, przyznawana przez Kapitułę Programu Lidera Nowych Technologii® 2013 bazuje na wiedzy i komunikacji, zwiększa skuteczność i efektywność działań w firmie, co jest kluczowe dla utrzymania rozwoju i stawienia czoła przyszłym wyzwaniom.

master_lider-nowych-technologii_nagrodaPrestiżowy tytuł Lidera Nowych Technologii® motywuje do dalszego działania. Przynależność do elitarnego grona dynamicznie rozwijających się firm wspiera pozytywne relacje z partnerami biznesowymi. Tytuł jest także wyróżnikiem marketingowym w dobie ogromnej konkurencji.
Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa o fakcie, że nasz trud i ciężka praca zostały docenione i powołana Kapituła Programu, w skład której wchodzą przedstawiciele jednostek naukowych i badawczych, przyznała nam tytuł LIDERA NOWYCH TECHNOLOGII® 2013.

 

Print Friendly, PDF & Email