MASter Acryl Paint

Biała farba emulsyjna

MASter Acryl Paint jest nowoczesną–dobrze kryjącą, akrylową farbą wewnętrzną, wyprodukowaną na bazie najwyższej jakości surowców.

ZASTOSOWANIE
Farba Acryl Paint jest nowoczesną, wyprodukowaną na bazie najwyższej jakości surowców akrylową farbą wewnętrzną. Posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża. Farba tworzy wyjątkowo trwałe matowe powłoki, które pozwalają na zachowanie idealnego wyglądu ścian. Dzięki swojej mikroporowatej strukturze zapewnia oddychanie ścian. Farba Acryl Paint przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania sufitów oraz ścian wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdza się na  podłożach mineralnych, z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, płytach gipsowo-kartonowych, gipsach czy tapetach. Ze względu na swoje właściwości farba jest szczególnie polecana do malowania pomieszczeń mieszkalnych czy biurowych.

ZALETY PRODUKTU
Biała, wydajna, zapewnia “oddychanie ścianom”, łatwa w malowaniu.

WYDAJNOŚĆ
Przy jednokrotnym nakładaniu z 1 litra – 11 m2

SPOSÓB UŻYCIA

przygotowanie podłoża
Podłoże malowane farbą Acryl Paint powinno być mocne, czyste, wolne od kurzu, tłuszczu oraz luźno związanych elementów. Powłoki farb klejowych lub innych łuszczących się należy usunąć, a następnie umyć wodą. Wszelkie ubytki czy nierówności podłoża należy wypełnić masą szpachlową. W przypadku malowania podłoży pokrytych farbami emulsyjnymi o dobrej przyczepności wystarczy umyć wodą z dodatkiem detergentu. Świeże tynki wapienne można malować po 7 dniach, natomiast tynki cementowe lub beton po upływie 28 dni. Podłoża o dużej nasiąkliwości zalecamy wstępnie zagruntować dyspersyjnym gruntem akrylowym.

malowanie
Farbę Acryl Paint można nakładać pędzlem, wałkiem lub natryskiem hydrodynamicznym. Przed malowaniem farbę należy wymieszać i w zależności od przyjętej techniki malowania rozcieńczyć wodą w ilości maks. 5%. Temperatura podłoża oraz otoczenia podczas malowania powinna mieścić się w zakresie od +10°C do +25°C. Farbę Acryl Paint można nakładać po min. dwóch godzinach od zagruntowania podłoża. Drugą warstwę farby należy nałożyć po wyschnięciu pierwszej warstwy, tj.  po co najmniej dwóch godzinach.

Produkt posiada:
Wymagane Atesty i Deklaracje

Występuje w opakowaniach:
10 l

Print Friendly, PDF & Email