MASter Grunt Akrylowy

Super

master-grunt-akrylowy-gleboko-penetrujacy

Gotowy do użycia środek gruntujący, głęboko penetrujący przeznaczony do gruntowania porowatych i chłonnych podłoży.

master-grunt-akrylowy_super

PRZEZNACZENIE
Gotowy do użycia środek gruntujący, głęboko penetrujący przeznaczony jest do gruntowania porowatych i chłonnych podłoży w szczególności tynków cementowo – wapiennych, płyt gipsowo – kartonowych, podłoża pod płytki ceramiczne, posadzki, tapety, przed położeniem gładzi tynkowych w celu wzmocnienia starego podłoża. MASter Grunt Super poprawia przyczepność klejów do glazury. Zatrzymuje chłonność bloczków z gazobetonu. Można stosować pod tynki.

ZUŻYCIE
MASter Grunt Super jest środkiem bardzo wydajnym w użyciu. Przewidywane zużycie środka na 1 m2 gruntowanej powierzchni w zależności od chłonności wynosi od 50 do 200 ml. Do wstępnego gruntowania można rozcieńczać z wodą w stosunku 1:1

WŁAŚCIWOŚCI
• drobno cząstkowy grunt uniwersalny
• głęboko penetrujący
• preparat do przygotowania podłoży pod farby, glazurę, wylewki, kleje, gładzie szpachlowe, tynki
• posiada dużą zdolność do wnikania i penetracji w głąb podłoża, wzmacnia, zespala i wiąże zagruntowane powierzchnie MASter Grunt Super charakteryzuje się dużą zdolnością do penetracji w głąb podłoża na którym jest zastosowany, wzmacnia jego strukturę oraz zabezpiecza przed wilgocią pozwalając równocześnie na „oddychanie” zagruntowanym powierzchniom. MASter Grunt Super zdecydowanie zwiększa przyczepność do powierzchni dla innych materiałów, które będą na takim podłożu zastosowane. Zatrzymuje tym samym chłonność takich podłoży dzięki czemu znacznie zmniejsza proces tzw. “picia ścian” zmniejszając tym samym zużycie takich materiałów jak farby emulsyjne lub inne podobne. Powierzchnia pokryta MASter Grunt Super staje się bardziej elastyczna dzięki mikro błonie utworzonej na powierzchni w kolorze przeźroczystym. Środek można stosować wewnątrz pomieszczeń.

Produkt posiada:
Wymagane Atesty i Deklaracje

Występuje w opakowaniach:
1 l, 5 l, 10 l

Print Friendly, PDF & Email