KIM JESTEŚMY

MASTERMAS Sp. z o. o., od roku 1997 zajmuje się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej. Wiodącymi produktami wytwarzanymi w naszej fabryce są gotowe, w postaci polimerowej pasty, gładzie szpachlowe do różnych zastosowań w budownictwie, emulsje gruntujące na różne podłoża oraz plastyfikatory do betonów i zapraw.

Determinacja i ciężka praca pozwoliły nam stworzyć i wypromować bardzo wysokiej jakości produkty takie jak gotowa do użycia w postaci idealnie białej pasty, bezgipsowa gładź szpachlowa MASter MAS. Produkt ten jak również inne pod marką obcą, produkowane dla klientów krajowych i zagranicznych znalazły bardzo wielu zadowolonych Klientów i z powodzeniem Dystrybuowane są przez ponad 1500 punktów handlowych i dystrybucyjnych na terenie całego Kraju, jak również poza jego granicami.

W ostatnich latach położyliśmy nacisk na stworzenie nowoczesnych linii technologicznych do produkcji masy szpachlowej. Duże nakłady przeznaczone zostały także na stworzenie nowoczesnego własnego Laboratorium badawczego. Laboratorium jest certyfikowane przez Instytut Mineralnych Materiałów Budowlanych w Krakowie. Spełnia ono wszystkie wymagania dotyczące kontroli, jakości wytwarzanych przez nas produktów zgodnie z obowiązującymi na terenie UE przepisami, co potwierdzają okresowe audyty.

LABORATORIUM

Zatrudnienie w laboratorium znajduje wysoce wykwalifikowany personel czuwający nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego. Kontroli podlegają zarówno surowce jak i gotowe produkty wyprodukowane w ramach organizacji Master. Laboratorium to również miejsce, w którym, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, powstają nowe produkty o bardzo wysokiej jakości.

OPIS 1

TREŚĆ

OPIS 2

TREŚĆ

OPIS 3

TREŚĆ

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Dotychczasowe osiągnięcia stanowią dla nas nieustanną motywację do dalszego rozwoju.

Co roku staramy się oddać w Państwa ręce nowe doskonałej jakości produkty przeznaczone do użycia w zakresie szpachlowania o bardzo zróżnicowanym spectrum zastosowania. Założeniem firmy MASter jest, aby produkty firmowane naszym logo budziły u naszych Klientów zaufanie w kwestii jakości i ceny, na co zwracamy szczególną uwagę. Szczycimy się bardzo dobrą opinią wśród naszych Klientów, do grona których zaliczamy: wykonawców, architektów, inwestorów, hurtownie i sklepy budowlane wszelkich wielkości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.