Tektura

Falista i gładka

master-tektura

Oferowana wysokiej jakości tektura budowlana (lita) i falista stanowi opcjonalne rozwiązanie pod względem wytrzymałościowym i poligraficznym, a także znajduje duże uznanie u producentów różnego  rodzaju opakowań i galanterii papierniczej. Tektura produkowana jest w 100% z papierów pozyskiwanych z makulatury.

ZASTOSOWANIE
Tektura budowlana (lita) i falista znakomicie sprawdza się przy szeroko rozumianych pracach malarskich i budowlanych, (remontach) jako rewelacyjny materiał ochronny chroniący przed uszkodzeniami: parkiety, płytki ceramiczne, terakotę, panele i inne podłoża lub rozlaniem farby, kleju itp. Bardzo efektywnie tłumi dźwięki, a w odróżnieniu od pianek z tworzyw sztucznych, pochłania parę wodną pozwalając drewnu. Bardzo dobra do wyrównywania podłoża pod panele podłogowe i wykładziny. Jest to idealny produkt uzupełniający, komplementarny asortyment narzędzi malarskich, farb emulsyjnych, emalii, bejc, lakierów, impregnatów, rozpuszczalników, klejów, tynków, materiałów budowlanych wszystkiego co może zaszkodzić podłodze.

SPOSÓB UŻYCIA
Najlepsze rezultaty ochronne można uzyskać rozkładając tekturę na całej powierzchni, gdzie będą prowadzone prace malarsko-budowlane z 5cm zakładkami tektury na tekturę i sklejenie taśmą samoprzylepną na całej długości rozłożonych pasów. Przy wejściu do pomieszczenia wskazane jest położenie podwójnej warstwy tektury w granicach 1m2 w celu wzmocnienia miejsca, gdzie częstotliwość ruchu jest większa. W miejscu, gdzie łączymy się z drugim pomieszczeniem przyklejamy tekturę do litej podłogi tak , aby całość się nie przesuwała. Po skończonej pracy sprzątamy pozostałości po remoncie, zwijamy tekturę i wrzucamy do pojemników na makulaturę.

Produkt posiada:
Wymagane Atesty i Deklaracje

Występuje w opakowaniach:
Tektura falista – 100 cm/15 mb, Tektura budowlana – 100 cm/20 mb

Print Friendly, PDF & Email